Wielkopostne Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej wprowadzają w przeżycie Misterium Paschalnego i pozwalają uczestniczącym na nowo doświadczyć zbawczej miłości Boga, która ogarnia każdego człowieka. Czas przeżyty w bliskości Jezusa cierpiącego pomaga głębiej uświadomić sobie ogrom tej miłości, z której Pan powołał nas do życia i podzielił się radością istnienia. Pan Bóg ma indywidualny plan na dobre życie tu na ziemi wobec każdego człowieka i daje nam obietnicę szczęśliwej wieczności w niebie. (…)

Liczny udział ludzi młodych jest wynikiem zaangażowania nie tylko pomysłodawców i organizatorów, ale także rodziców, życzliwie mobilizujących swoje córki i synów do udziału w tych spotkaniach.

Metropolita Przemyski, abp Adam Szal, serdecznie zaprasza młodzież naszej Archidiecezji do udziału w Spotkaniu Młodych Archidiecezji Przemyskiej, które odbędzie się w Ustrzykach Dolnych w dniach 7-9 kwietnia 2017 r. Jednocześnie prosi wszystkich duszpasterzy, osoby życia konsekrowanego, katechetów i rodziców, aby zachęcili młodzież do udziału w Spotkaniu i pomogli im go przeżyć.

Zaproszenie należy odczytać w czasie ogłoszeń parafialnych w II Niedzielę Wielkiego Postu, tj. 12 marca 2017 r.

DO POBRANIA:

[pliki]