Serce Młodych

Program dla dzieci i młodzieży na Jubileusz 100-lecia zawierzenia Polski NSPJ

W ramach obchodów jubileuszu 100-lecia zawierzenia Polski NSPJ Jezuici przygotowali program z szeregiem inicjatyw skierowanych  do rodzin, dzieci i młodzieży.

Na całość cyklu składają się 3 osobne części:

  • Część I: 3 konkursy ogólnopolskie
    • Konkurs dla rodziny: ,,Serce rodziny w Sercu Jezusa”
    • Konkurs dla grup parafialnych: ,,W rytmie Serca”
    • Konkurs dla młodzieży szkolnej (SP i szkoły ponadpodstawowe) ,,Dobrze widzi się tylko sercem”

We wszystkich trzech konkursach przewidziano atrakcyjne nagrody, takie jak: vouchery do Empiku, vouchery do parku rozrywki i na seans kinowy, gadżety elektroniczne i nagrody finansowe.

  • Część II: piosenka rap ks. Jakub Bartczak

Premiera w maju 2021r.

Ks. Jakub Bartczak – znany w środowisku religijnym raper, ksiądz archidiecezji wrocławskiej; ambasador ŚDM 2016. Autor 4 albumów płytowych i 3 singli. Laureat nagrody Stowarzyszenie Muzyki Chrześcijańskiej MUZA DEI za przebój roku 2013. Na potrzeby naszego programu zgodził się przygotować dedykowany utwór o Sercu Bożym.

  • Część III: dzień dziecka z Sercem Jezusa – panele online

Dla dzieci specjalny odcinek ,,Przepięknego Królestwa” – premiera 5 czerwca na kanale YouTube – Mocni w Duchu Dzieciom i Facebook’u – Jezuici w Polsce.

Dla młodzieży: Uwielbieniowa Łodź Ratunkowa – spotkanie uwielbieniowe prowadzone orzez Mocnych w Duchu transmitowane NA ŻYWO za pośrednictwem kanału YouTube oraz Facebook’a – Jezuici w Polsce

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursów i pozostałych inicjatyw, a także kontakt do nas znajdziecie na stornie internetowej programu: www.jezuici.pl/tematy/serce-mlodych

Jan Głąba SJ