Ładowanie Wydarzenia

Drodzy Młodzi! Zbliża się wielkimi krokami czas Wielkiego Postu. Jako społeczność @Replay.Panama ubogaceni
doświadczeniem adwentowych czuwań chcielibyśmy zaprosić ludzi młodych na spotkania przy pierwszym krzyżu SMAPu, jako Wielkopostne Czuwania Młodych.

Trzy spotkania będą miały miejsce w kościele parafialnym w Wierzbnej (między Jarosławiem a Przeworskiem) w sobotę: 20 lutego, 6 marca i 20 marca, o godzinie 20.00.
Św. Jan Paweł II w 1984 roku przekazując ludziom młodym Krzyż Chrystusa jako symbol ŚDM powierzył misję do wykonania, mówiąc: „Ponieście go całemu światu jako znak miłości, którą Pan Jezus umiłował ludzkość i głoście wszystkim, że tylko w Chrystusie umarłym i zmartwychwstałym jest ratunek i odkupienie”.

Stąd też hasło wielkopostnych czuwań „Krzyż na drogę”.
W przeżyciu tego za każdym razem pomoże nam Słowo Boże, świadectwa młodych ludzi i adoracja krzyża.

Wszystkie nabożeństwa będą transmitowane na kanale Youtube Replay.Panama oraz poprzez fanpage @Replay.Panama. Jest również możliwość uczestniczenia w tych wydarzeniach stacjonarnie po wcześniejszym zgłoszeniu swojej obecności do administratora fanpage @Replay.Panama *(liczba miejsc ze względu na pandemię ograniczona).

Wierzymy, że Wielkopostne Czuwania Młodych pomogą nam i ludziom młodym w przygotowaniu się na Wielkanoc, a także będą kolejnym krokiem w kierunku ŚDM w Lizbonie w 2023 roku.

Więcej informacji na naszym fanpage. Dołącz do nas i podaj dalej.