Animatorzy

DUKLA – FARA:

p.w. ŚW. MARII MAGDALENY

Recepcja: Zespół Szkół nr 2 w Dukli, ul. Armii Krajowej 1

S. Anna Łukaszuk

Kl. Kornecki Jan

Kl. Wacławik Michał

Bednarz Wiktoria

Bieda Andrzej

Bieda Michał

Borcz Arkadiusz

Buczek Weronika

Cwynar Aleksandra

Daraż Judyta i Teluk Katarzyna

Dereń Joanna

Feduń Martyna

Franczak Julia

Gdula Adrian

Glazer Kacper

Haliniak Maja poprowadzi grupę międzynarodową

Hermańska Karolina

Jaklik Julia

Janiga Karol

Jarosz Justyna

Jurijków Patryk

Kaczkowska Małgorzata

Kaliniewicz Ida

Karnasiewicz Weronika

Kasprzyk Karolina

Kierepka Konrad

Kogut Nina

Konieczny Weronika

Koralewicz Martyna

Kosiba Antonia

Kuc Maksymilian

Kuca Gracjan

Kud Julia

Lekowski Marcin

Maca Martyna

Maciałek Gabriela

Mazurek Weronika

Mikuła Małgorzata

Misiak Klaudiusz

Miszczyszyn Dorota poprowadzi grupę międzynarodową

Moskal Martyna

Nessel Maciej

Nowosada Damian

Patrylak Gabriel

Podolec Karolina

Rachwał Aleksandra

Raczkowski Rafał

Rup Aleksandra poprowadzi grupę międzynarodową

Szczepek Jakub

Szpak Malwina

Śliwa Mateusz

Śnieżek Karol

Tomaszewska Wiktoria

Wiech Gabriela

Wojtyna Emilia

Wróbel Klaudia

Wrzecionko Bruno

Zając Gabriela

Zawojska Julia

Zubel Wiktor

Zych Klaudia

 

DUKLA – OO. BERNARDYNI:

p.w. ŚW. JANA Z DUKLI

Recepcja: Dom Pielgrzyma, ul. Bernardyńska 2

Kl. Jagiełło Karol

Bober Aleksandra

Buszta Karolina

Czerniecka Aleksandra

Dudek Karol

Golenia Michał

Guzek Weronika

Kontek Monika

Kwiatanowska Barbara

Maciołek Kamila

Mazur Katarzyna

Mulawka Maciej

Myćka Martyna

Myćka Zuzanna

Półchłopek Karolina

Rzepka Przemysław

Sidor Jakub

Sławińska Katarzyna

Śliwińska Elisabeth

Śmigiel Gabriela

Wiatr Emilia

 

RÓWNE:

p.w. ŚW. MIKOŁAJA

Recepcja: Dom Ludowy w Równem, ul. Długa 18

s. Agnieszka Mastej

s. Katarzyna Nowak

Drobek Paweł

Dziubek Weronika

Karolina Mazur

Kijanka Karol

Karuś Aleksandra

Kopeć Agnieszka

Liszewska Katarzyna

Maziarz Martyna

Rechul Martyna

Rejent Anna

Skop Sebastian

Wywrót Rafał

 

JASIONKA:

p.w. WNIEBOWZIĘCIA NMP

Recepcja: Szkoła Podstawowa w Jasionce, Jasionka 74

Kl. Kielar Mateusz

Kl. Lęcznar Krzysztof

Kl. Pliszar Sebastian

Kl. Piotrowski Marcin

Kl. Świetlak Dominik

Kl. Wołoszyn Adrian

Balawajder Patryk

Biedroń Dariusz

Biedryło Joanna

Danek Aleksandra

Długosz Maciej

Fałta Justyna

Ferenc Paulina

Jurasz Karol

Konderak Kamil

Kot Patrycja

Mamrak Kamila

Mokrzycki Sławomir

Moszyńska Marta

Rajnik Michał

Rzeszutek Adrian

Sapa Klaudia

Sobota Weronika

Sołek Małgorzata

Szylar Mateusz

 

WIETRZNO:

p.w. ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

Recepcja: Dom Ludowy w Wietrznie, Wietrzno 222

Badowicz Wiktor

Borowska Patrycja

Gilarska Agnieszka

Gromek Dominik

Jakubowska Anita

Kaczmaryk Aleksandra

Kwolek Martyna

Maj Karolina

Marszał Aleksandra

Strawa Karolina

Szczęsny Michał

Tomaszewska Aleksandra

Tymoczko Julia

 

IWLA:

p.w. ŚW. JANA CHRZCICIELA

Recepcja: Dom Ludowy w Iwli, Iwla 20

Kl. Faliszek Norbert

Kl. Mendrala Karol

Kl. Ołowiańczyk Damian

Chmiel Katarzyna

Dziob Przemysław

Filipek Sabina

Gorący Izabela

Iskra Gabriela

Pomykała Katarzyna

Siorek Weronika

Stopyra Faustyna

Szynal Sebastian

Wilk Marcelina

Wolanin Jagoda

 

 

 

 

ZAPROSZENIE DLA ANIMATORÓW

Serdecznie zapraszamy animatorów: Ruchu Apostolstwa Młodzieży, Ruchu Światło – Życie,
Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Duszpasterstwa Akademickiego, Siostry zakonne,
Kleryków, Katechetów świeckich i innych Liderów grup parafialnych do prowadzenia grup
dzielenia podczas Spotkania Młodych Archidiecezji Przemyskiej w Dukli.
Spotkanie przygotowujące do podjęcia posługi animatora odbędzie się

      30 marca 2019 r. (sobota) o godz. 10.00 w dwóch ośrodkach:

  • Przemyśl – Parafia Świętej Trójcy (Plac Konstytucji 3 Maja 8)
  • Krosno – Parafia pw. św. Piotra i Jana z Dukli ( Kard. Wyszyńskiego 30)


Kilka informacji technicznych:

1. Zgłoszenie do animacji następuje podczas szkolenia (30 marca br.); wtedy to
animatorzy otrzymują przydział do kościołów stacyjnych i konspekty do pracy w
grupach. Udział w szkoleniu jest obowiązkowy.
2. Animatorzy nie zapisują się w swoich parafiach – jedynie informują duszpasterzy o
wyjeździe do Dukli. Wyjeżdżając korzystają z Karty Uczestnika jak każdy obecny na
spotkaniu, którą zostawiają w recepcji swojego kościoła stacyjnego.
3. Po przybyciu do Dukli otrzymają przydział do swojej grupy dzielenia i nocleg – wg
wskazań recepcji danego kościoła stacyjnego.
4. Animatorzy wpłacają w recepcji symboliczną kwotę 5 zł.
5. Animatorzy, z racji bardzo ważnej posługi, są współorganizatorami Spotkania
Młodych – stąd oczekujemy od nich pomocy i wsparcia we wszystkich działaniach
formacyjnych i organizacyjnych.
Raz jeszcze bardzo serdecznie zapraszamy do podjęcia ważnej posługi animatora podczas
Spotkania Młodych w Dukli.

Odpowiedzialny – ks. Jan Mazurek (601 836 973)