Brałeś udział w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie? A może jako pielgrzym duchowy uczestniczyłeś w jednym z wydarzeń w ramach Panamy w Polsce? Bez względu na to, na które pytanie z Twoich ust padła odpowiedź twierdząca, to zaproszenie jest dla Ciebie!

Podziel się świadectwem. Każdy pielgrzym to nowa historia, której pewien etap jest zapisany przez doświadczenie Światowych Dni Młodzieży w Panamie. Twoja historia może stać się dla innych inspiracją, nie zatrzymuj jej tylko dla siebie!

Jak powiedział Papież Franciszek – Wy, drodzy młodzi, nie jesteście przyszłością. Lubimy mówić: „Jesteście przyszłością…”, Nie, jesteście chwilą obecną! Nie jesteście przyszłością Boga: wy młodzi jesteście Bożym teraz! On was zwołuje, wzywa was w waszych wspólnotach, wzywa was w waszych miastach […] Odpowiadamy na apel Ojca Świętego i TERAZ chcemy z innymi dzielić się doświadczeniem Bożej Miłości.

Świadectwa należy wysyłać na adres biuro@sdm.org.pl do 23 lutego. Wybrane zostaną wydane w formie książki-pamiątki po ŚDM Panama 2019. Pozostałe opublikujemy na portalu Młodzi+

Przesłanie świadectwa oznacza zgodę na jego publikację na portalu Młodzi+ oraz na powiązanych mediach społecznościowych, a także w wersji książkowej. Krajowe Biuro Organizacyjne ŚDM zastrzega sobie prawo do redakcji tekstu, skrócenia, a także nadania tytułu i/lub śródtytułów, jeśli będzie wymagało tego przygotowanie tekstu do publikacji.