Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Ruszyły zapisy na IX Podkarpackie Forum Charyzmatyczne, które odbędzie się w dniach 9-10 listopada 2019 roku w Hali MOSiR w Krośnie.

Rejestracji można dokonać uzupełniając formularz internetowy lub telefonicznie pod numerem 661 859 960.

Zanim wypełnisz formularz wiedz, że:
1. W jednym formularzu możesz wpisać TYLKO jedną osobę (dla żony itd. trzeba drugi raz wypełnić formularz).
2. Identyfikatory będą drukowane automatycznie. Na identyfikatorze znajdą się informacje: imię, nazwisko oraz miasto. Nie zrób błędów w tych danych, bo źle je wydrukujemy. Prosimy również, żeby nie pisać swoich danych drukowanymi literami, napisz Kowalski a nie KOWALSKI.
3. Po wysłaniu zgłoszenia powinno przyjść automatyczne potwierdzenie zapisu – jeśli nie przyjdzie, sprawdź skrzynkę SPAM lub skontaktuj się z sekretariatem. Jeśli chcesz coś poprawić po wysłaniu formularza, to nie uzupełniaj go po raz drugi, tylko napisz na adres: krosnoforum@gmail.com
4. Jeśli masz jakieś pytania, to nie zadawaj ich w formularzu, bo możemy je przeoczyć (zgłoszeń jest bardzo dużo). Napisz pytanie oddzielnie na adres: krosnoforum@gmail.com

Koszt:

 
 
 
Jest możliwość noclegu w szkole w cenie 5 zł za osobę. Trzeba mieć swój śpiwór i karimatę. W szkole jest bardzo czysto i ciepło. Adres: ul. Bohaterów Westerplatte 20, Krosno, szkoła „Naftówka”.
Źródło: piotrajana.pl